Fészek Ingatlaniroda

Elérhetőség
Fészek IngatlanirodaÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 35
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Hajdúszoboszlón strand közeli 1.emeleti lakás eladó
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
997 500 Ft/m2
Debrecenben Kerekes-telepen 130nm-es családi ház eladó
Debrecen, Kerekestelep, Kerekestelep
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
807 692 Ft/m2
Eladó 93 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 611 Є
1 020 430 Ft/m2
Eladó 64 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Józsa(Felső), Józsa(Felső)
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 778 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó 51 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 170 833 Є
1 205 882 Ft/m2
Debrecen, Hatvan u kert Eladó egy önálló 165nm-es családi ház, nappali+4 szoba, pince, műhely, 2db garázs, terasz, öntözőrendszer, 800 nm-es udvaron!
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 497 222 Є
1 084 848 Ft/m2
Tiszacsegén a termál fürdőtől 5 perc sétára nyugodt, csendes utcában kétszintes nyaraló eladó!
Tiszacsege
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
316 667 Ft/m2
Hajdúszoboszlón, Pizzéria bérleti joga eladó
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 15 999 000 Ft
Kalkulált ár: 44 442 Є
106 660 Ft/m2
Hajdúszoboszlón, 2 épületből álló ,2 generációs ház eleadó!!!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 99 999 000 Ft
Kalkulált ár: 277 775 Є
526 311 Ft/m2
Hajdúszoboszló, Bánomkerti részén családi ház eladó!!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
1 166 667 Ft/m2
Kadarcsi horgásztanya eladó!
Debrecen, Kismacs, Kismacs
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
498 000 Ft/m2
Debrecen és Apafa között az erdő szomszédságában összkomfortos 2008-as, tégla építésű, családi ház eladó !
Debrecen, Apafa
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 167 Є53 000 000 Ft
741 429 Ft/m2
Eladó 1215 m2 építési telek, Debrecen
Debrecen, Haláp, Haláp
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 889 Є
nincs megadva
Eladó 63 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 500 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 278 Є61 900 000 Ft
944 444 Ft/m2
Eladó 1070 m2 külterületi telek, Debrecen
Debrecen, Bayk András kert, Bayk András kert
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 889 Є
nincs megadva
Eladó 55 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Libakert, Libakert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є64 900 000 Ft
1 089 091 Ft/m2
Debrecenben a Mester utcán elegáns, utcafronti házrész eladó! 120nm, 4szobával, elegáns nappalival, 120nm szuterénnel, garázzsal, tárolóval.
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 234 722 Є
704 167 Ft/m2
Eladó 46 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Tócóvölgy, Tócóvölgy
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 158 333 Є
1 239 130 Ft/m2
Eladó 130 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Józsa(Alsó), Józsa(Alsó)
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є68 000 000 Ft
500 000 Ft/m2
Eladó 61 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Burgundia, Burgundia
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 222 Є
1 016 393 Ft/m2