Fészek Ingatlaniroda

Elérhetőség
Fészek IngatlanirodaÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ház- házrész
Találati lista: 15
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Debrecenben Kerekes-telepen 130nm-es családi ház eladó
Debrecen, Kerekestelep, Kerekestelep
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
807 692 Ft/m2
Eladó 64 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Józsa(Felső), Józsa(Felső)
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 778 Є
1 000 000 Ft/m2
Debrecen, Hatvan u kert Eladó egy önálló 165nm-es családi ház, nappali+4 szoba, pince, műhely, 2db garázs, terasz, öntözőrendszer, 800 nm-es udvaron!
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 497 222 Є
1 084 848 Ft/m2
Hajdúszoboszlón, 2 épületből álló ,2 generációs ház eleadó!!!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 99 999 000 Ft
Kalkulált ár: 277 775 Є
526 311 Ft/m2
Hajdúszoboszló, Bánomkerti részén családi ház eladó!!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
1 166 667 Ft/m2
Debrecen és Apafa között az erdő szomszédságában összkomfortos 2008-as, tégla építésű, családi ház eladó !
Debrecen, Apafa
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 167 Є53 000 000 Ft
741 429 Ft/m2
Debrecenben a Mester utcán elegáns, utcafronti házrész eladó! 120nm, 4szobával, elegáns nappalival, 120nm szuterénnel, garázzsal, tárolóval.
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 234 722 Є
704 167 Ft/m2
Eladó 130 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Józsa(Alsó), Józsa(Alsó)
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є68 000 000 Ft
500 000 Ft/m2
Hajdúszoboszlón, 2 generációs ház eladó!!!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
462 963 Ft/m2
Hajdúszoboszlói kiváló befektetés!!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 279 000 000 Ft
Kalkulált ár: 775 000 Є
734 211 Ft/m2
5 szobás ikerház eladó!
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є
575 758 Ft/m2
Debrecenben, Nagyerdőalja városrészen, eladó, egy 290 nm-es telken lévő, 180 nm-es ingatlan.
Debrecen, Nagyerdőalja, Nagyerdőalja
Kínálati ár: 154 900 000 Ft
Kalkulált ár: 430 278 Є
860 556 Ft/m2
Debrecen - Júliatelepen aszfaltozott csöndes utcában eladó egy önálló 71 +19nm-es, 2000-ben Porotherm téglából épült 3 és félszobás családi ház.
Debrecen
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 054 930 Ft/m2
Álmosd – A főutcán eladó egy 75nm-es összközműves családi ház 2.200nm-es gazdálkodásra alkalmas telken.
Álmosd
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
265 333 Ft/m2
Eladó 75 m2 családi ház, Bagamér
Bagamér
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
265 333 Ft/m2